Відгуки

відгк

Дата: 23.02.2023 | Від: Артем

які в жопу 1,5 сторінки на вас там дуб впав?

Слова вдячності

Дата: 17.01.2016 | Від: Вдячні батьки

Кажуть, учитель - це не професія, а покликання. І це дійсно так. Щоб оволодіти педагогічною майстерністю, недостатньо тільки теоретичних знань. Потрібно любити свою справу. Адже тільки любов до дитини є запорукою успіху роботи вчителя. Так важливо побачити в кожному учневі його здібності й таланти, розкрити кожного як особистість, зацікавити та повести за собою.
Нашим дітям випала щаслива нагода навчатися у багатьох талановитих учителів Дергачівського ліцею № 2. Але на особливу увагу заслуговує педагогічна діяльність учителя української мови та літератури, а також класного керівника 8-Б класу Вишневецької Тетяни Михайлівни. Це досвідчений вчитель, якому притаманні глибоке почуття відповідальності за доручену справу, висока фахова майстерність, постійний пошук активних методів навчання, знаходження творчих підходів до викладання свого предмета.
Тетяна Михайлівна уміє зацікавити і захопити своїх учнів красою художнього слова, своїм предметом, екскурсіями до театрів. Свої знання, досвід, душевну теплоту та любов вона залишає у серці кожного вихованця.
Учні люблять і поважають свого класного керівника, бо вона для них - і друг, і порадник, і захисник, і наставник.
Тетяна Михайлівна заслуговує на найкращі слова вдячності за свою сумлінну, таку нелегку, щоденну працю - виховання підростаючого покоління.

Це справжній вчитель.

Дата: 14.01.2016 | Від: Марія

В Дергачівському ліцеї №2 працюють лише талановиті та творчі вчителі. Батьки та діти вдячні Вам , Тетяно Михайлівно , за чудове вміння навчати дітей грамотно висловлювати свою думку та вміння оселити в душах дітей любов до України.

Відгук

Дата: 04.12.2014 | Від: Мірошніченко Н.М.

Тетяна Михайлівна - прекрасний, талановитий вчитель. Завжди тримає руку "на пульсі." Уроки її результативні. Маючи великий досвід, щедро ділиться з колегами своїми надбаннями. Крім того, вона має неабиякі акторські здібності. На її уроках "оживають" герої творів, що вивчаються. Юні актори, наслідуючи вчительку, із задоволенням перевтілюються і "проживають" життя своїх героїв.

додати новий внесок